Samohrajky vs. živá hudba

Kapela Aura nepouští žádné umělé podklady a už vůbec ne z keyboardu/kláves! Je to nešvar, který se velmi rozmohl. Uznejte sami. Není zvláštní, že klávesák pouští ze svého nástroje basu, bicí, dechy, kytaru a další? Kvalitativně se tyto umělé podkresy nedají srovnat s reálnými zvuky nástrojů. Proto nám stojí za to tahat se s těžkými aparáty a neskladnými bicími a podobně… I přes tyto propastné rozdíly kapel od samohrajek si dua a jiné samohrajky berou neúměrně větší peníze než některé kapely, se kterými se kvalitativně nemohou rovnat.

Pokud si objednáte živou hudbu na svou akci, chci asi slyšet a vidět opravdové muzikanty a ne pouštěče midů přes klávesy. V takovém případě je DJ rozhodně lepší volbou.

Může se zdát, že více členů v kapele udělá lepší muziku a show než pouze tříčlenná kapela. To bohužel neplatí vždy. Je třeba si uvědomit, že my jsme muzikanti, kteří na svůj nástroj hrají minimálně 15 let a neustále investujeme do vzdělávání, a to i u zahraničních významných lektorů, díky moderním možnostem videochatů.

Hraním na nástroj trávíme namalý čas. Tyto získané dovednosti nabízíme na svatbách, plesech, firemních akcích a podobně. Navíc všichni tři také zpíváme a celkově tak oživujeme druhými hlasy sílu písní.

Porovnejte tyto pětičlenné kapely a tříčlennou kapelu Aura 

Kapela Aura

Tři není to samé co tři!

Největším nešvarem jsou dua nebo i celé kapely, které pouze zpívají a veškerou hudbu pouštějí. Velký problém je ale v tom, že se nedostanou k originální audio nahrávce písní, takže mají karaoke podklady v otřesné midi kvalitě, které vyvolávají děsivý dojem umělosti.

Kapela Aura nabízí 3 muzikanty, kteří na své nástroje doopravdy hrají a ovládají je. Všichni tři také zpívají.

Porovnejte tyto tříčlenné kapely a uznejte, že nejsou totéž.

Kapela Aura

Share:

Leave a Reply

Copyright 2018 - Kapela Aura