FAQ – Co je dobré vědět pro přípravu kapely


Zde máte možnost přečíst si nejčastější dotazy a odpovědi. V informačním emailu všechny důležité informace a požadavky shrnujeme.

Kolik zabere kapela Aura místa?

Prostor na hraní musí být minimálně 4m x 4m velký, suchý a chráněný proti vodě. V případě venkovního hraní je nutné zastřešení, krytí prostotu ze tří stran a v ideálním případě koberec či podium. Bezpodmínečně nutná je zpevněná a rovná plocha, nemůžeme proto vystupovat na svahu, štěrku či trávě. Ideální povrch představuje dřevo, případně dlažba.
V případě menšího prostoru je někdy možnost vymyslet to jinak. Bude lepší si zavolat, či poslat fotku místa.
Máte nejasnosti? Raději se na nás obraťte.

Jaké je potřeba napájení?

Stačí nám jedna zásuvka 230V v blízkosti pódia, nebo místa, kde bude kapela hrát. 380V není potřeba. Máme ninimální odběr, takže přetížení sítě nehrozí.

Používáte osvětlení? 

Vozíme s sebou základní sestavu barevného PAR osvětlení + malý laser.
Za příplatek 1 000 Kč rozšíříme osvětlení o další velkou led pro větší show.

DJ afterpárty po kapele Aura. K dispozici je i pára a laser.

Lze na místě přikoupit hodinu hraní?

Ano, každou další hodinu lze přikoupit po dohodě na místě, dle nálady hostů. viz ceník na mailu.

Je možné upravit délku setů?

Ano, určitě. Délka setů je nejdříve cca 30 minut a poté se mění (natahuje) dle momentální taneční nálady hostů. Tedy, neskončíme přesně po 30 minutách, pokud je plný parket, ale přidáváme písně a pauzu posuneme.

Toto je náš standardní postup, každopádně dle vašeho programu, např. svatebních her a jiných vsuvek se vám zcela přizpůsobíme jakkoliv.

Je dobré si uvědomit, že pauzy nejsou jen pro muzikanty, ale i pro hosty, kteří si můžou v klidu popovídat a po pauze se odpočati o to raději vrátí na parket.

Jak vypadají pauzy kapely Aura?

Do pauz kapely Aura můžeme na vaše přání pouštět reprodukovanou hudbu, nebo jsou vyplněny jiným programem hostů. Například svatební hry, tomboly a podobně.

Je možné se domluvit na výběru námi preferovaného repertoáru?

Ano náš repertoár je pravidělně aktualizován na našem webu v sekci REPERTOÁR. Můžetete nám napsat seznam písní a žánrů, které preferujete. Nebo naopak vybrat skladby, které nechcete, aby zazněly. 

Počítejte ovšem s tím, že to co se nelíbí vám, po nás může někdo z hostů požadovat. A paradoxně to může mít největší úspěch.

Pokud nám necháte volnou ruku, zahrajeme náš osvědčený průžez napříč generacemi. Za ta leta již víme, které písně obecně fungují na svatbách a které zase na jiných akcích.

Kdy a kolik se platí záloha? Hotovost?
Platbu přebíráme na místě v hotovosti po odehraném setu. Zálohu nepožadujeme. E-mailovou objednávku bereme jako písemnou dohodu o provedení práce.

Share:

Leave a Reply

Copyright 2018 - Kapela Aura