Anna Julie Slováčková & Aura

Prohlášení kapely Aura:

V roce 2019 se rozhodla Anna Julie Slováčková přejmenovat svoji kapelu The Primes na kapelu Aura. Co na tom, že kapela Aura již na českém hudebním trhu dávno existovala. Když jsme před deseti lety zakládali kapelu a následně vybrali její název AURA, bylo to proto, že se nám název líbil nejvíce ze všech, které ještě nebyly zadané. Zdá se, že pro celebritu typu Anička Slováčková a její manegement není problémem si přivlastnit název již existující kapely. Co na tom, že na Facebooku, webu a YouTube jsou domény ”Aura” blokovány již roky existující kapelou!?!

Nová kapela Anny Julie Slováčkové se jmenuje Aura a je mediálně prezentována pod značkou Anna Julie Slováčková & Aura

Odcizení textu, hudby, nebo jen části písně, je všeobecně považováno za krádež. Není snad přivlastnění si názvu aktivní kapely Aura neetické a v rozporu s dobrými mravy?
Nejde o stejnou krádež? Dle nás ano. Název ”Kapela Auraje chráněn ochrannou známkou u patentového úřadu ČR. Majitelem této ochranné známky je naše AURA.

Přejeme sice Aničce Slováčkové mnoho úspěchů a jen to nejlepší, náš název kapela Aura, budeme však zákonnou cestou chránit před konkurencí.

30.7.2020
Jménem kapely Aura:
Vít a David Fajmonovi
www.kapela-aura.cz

Aura - Wish You Were Here

Olga Lounová a kapela Aura

Olgu Lounovou jsme skutečně měli tu čest doprovázet na jejím koncertu v Liberci. 
energetické vystoupení Olgy jsme si moc užili a budeme se opět těšit někdy v budoucnu.

 

Olga Lounová a Aura

Gynekolog amatér - Olga Lounová a Aura

Share:
Copyright 2018 - Kapela Aura
%d blogerům se to líbí: