Kapela na maturitní ples

kapela na ples

Kapela je základ maturitního plesu

Živá hudba je základ každého dobrého plesu. Váš maturitní ples bez kapely by byl nudný a prázdný. Stejně jako bez moderátora. Zkrátka jsou věci, které jsou nepostradatelné a kapela patří mezi ně! Aura má letité zkušenosti s hudbou na maturák, maturiťák, či zkrátka ples všeho druhu.

Aura je živá kapela, která reflektuje veškeré hudební žánry a styly. Hraje světové i české písně s energií. Díky bezdrátovému vybavení můžeme běhat mezi lidmi a rozproudit tak zábavu!

Nechcete ztrácet čas zařizováním zvukaře? Vše zařídíme za Vás. Máme své zvukaře, s kterými spolupracujeme pravidelně a dlouho. Máme tak i lepší cenu než vy. Odpadne vám tak další starost a zařizování.

Maturitní ples s kapelou Aura může být v duchu rychlých a energetických písní, které každého zvednou ze židle, ale i polek, valčíků, rythm and blues, pop a dalších stylů. Vše je na domluvě. Hrajeme hudbu od 50′ let až po moderní interprety jako: Eda Sheeran, pharrell williams, Robbie Williams, Red Hot Chili Peppers a další.

Na co si dát při výběru kapely na maturitní ples pozor?

Když budete vybírat kapelu na maturák, nezapomeňte si prohlédnout repertoár kapely a reference. Některé kapely jen tak neuvidíte živě, neboť hrají převážně firemní a soukromé akce. V tom případě se podívejte alespoň na audiovideo ukázky. Pokud nic ze zmiňovaného na webových stránkách kapely nenajdete, něco nám tu nehraje.

Share:

Leave a Reply

Copyright 2018 - Kapela Aura