Kapela na maturitní ples

kapela na ples

Kapela je základ maturitního plesu

Živá hudba je základ každého dobrého plesu. Váš maturitní ples bez kapely by byl nudný a prázdný. Stejně jako bez moderátora. Zkrátka jsou věci, které jsou nepostradatelné a kapela patří mezi ně! Aura má letité zkušenosti s hudbou na maturák, maturiťák, či zkrátka ples všeho druhu.

Aura je živá kapela, která reflektuje veškeré hudební žánry a styly. Hraje převzaté písně s energií. Díky bezdrátovému vybavení můžou členové běhat mezi lidmi a rozproudit tak zábavu! Aura je kapela vhodná nejen na ples, ale i na svatbu, firemní večírek, či soukromou oslavu.
Maturitní ples s kapelou Aura může být v duchu rychlých a energetických písní, které každého zvednou ze židle, ale i polek, valčíků, rythm and blues, pop a dalších stylů. Vše je na domluvě.

Na co si dát při výběru kapely na maturitní ples pozor?

Když budete vybírat kapelu na maturák, nezapomeňte si prohlédnout repertoár kapely a reference. Některé kapely jen tak neuvidíte živě, neboť hrají převážně firemní a soukromé akce. V tom případě se podívejte alespoň na audiovideo ukázky. Pokud nic ze zmiňovaného na webových stránkách kapely nenajdete, něco nám tu nehraje.

Share:

Leave a Reply

Copyright 2018 - Kapela Aura
%d blogerům se to líbí: