Kapela na svatbu

Kapela na svatbu

Hledáte kapelu na svatbu? Kapela Aura osloví všechny svatebčany napříč generacemi. Ze zkušenosti víme, že živá kapela je na svatbu tou nejlepší volbou. Vycítíme náladu a věkový průměr svatebčanů a náležitě upravíme repertoár.

Kapela Aura hraje na svatbách už od roku 2009 a na svatební párty je jako doma. Když je potřeba, dokáže být nenápadnou kulistou v pozadí. Většinou ale zvedne všechny svatebčany ze židlí.

Super kapela na svatbu by měla hrát hudbu více žánrů. Je důležité si uvědomit, že na svatební oslavě budou prababičky, babičky, tetičky, vnučky, dcery a tak dále. Kapela musí oslovit všechny tyto generace.
Proto take nabízíme „Komorní Auru

Sólo pro novomanžele

Máte svou oblíbenou píseň? Anebo byste rádi slyšeli písničku, při které jste se seznámili? Pokud ji nemáme v repertoáru Liberecká kapela Aura ji nastuduje a zahraje.

Kytarista na svatební obřad

Klavír a varhany jsou už při obřadu klišé. Sólový kytarista, nebo celá kapela vám rádi zahrají dokonce i svatební pochod. Ukázky ZDE.

Kde naše kapela hraje

Svatební kapela Aura je z Liberce, ovšem zvykla si vystupovat také na akcích v Praze, a v okolí, kam se dá v rozumném čase dojet.

Nejčastější lokality, kde kapelu můžete vidět: Liberec, Jablonec nad Nisou, Chrastava, Turnov, Hrádek nad Nisou a Praha. Hezké svatby jsme odehráli i na zámku Sychrov. Podívejte se co je potřeba na svatbu zařídit, nebo  jak si můžete vaši akci zpestřit zábavnými předměty z naší půjčovny.

Share:

Leave a Reply

Copyright 2018 - Kapela Aura